Hasta Rehberi

Nasıl Muayene Olabilirim ?

-> Hastanemize poliklinik hizmetleri hafta içi her gün 08.00 ile 16.20 saatleri arasında verilmektedir. (Acil Poliklinik Hariç)

-> Hastanemize geldiğinizde muayene olmak istediğiniz polikliniği biliyorsanız o polikliniğin bulunduğu katın poliklinik sekreterine, bilmiyorsanız sizi yönlendirmesi için Karşılama ve Yönlendirme Birimine başvurunuz.

-> Poliklinik sekreterimiz size muayene sıra numarası vermek için TC Kimlik Numaranızı gösteren resmi bir kimlik belgesi (nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport ya da evlilik cüzdanı) isteyecektir.

-> Giriş işleminiz tamamlandıktan sonra poliklinik sekreterimizin size vereceği numarayı poliklinik girişi üzerinde bulunan Monitörden takip ederek muayene sıranızın gelmesini bekleyiniz.

-> Ücretli hasta iseniz hasta randevu kayıt biriminde kayıt işlemini yaptırdıktan sonra poliklinik veznesine uğrayınız. Size verilen evrakla birlikte polikliniğe başvurunuz.

-> ALO 182 Merkezi Hastane Randevu Sisteminden ( MHRS ) randevu almışsanız randevu saatinden 10 dk. önce muayene olacağınız polikliniğe başvurunuz. Monitörden ismini görününce muayene olmak için içeri giriniz.

31 Ocak 2022